Autobazar Lomnice 

Povinné ručení a havarijní pojištění v Autobazaru Lomnice :

Při zakoupení vozidla vyplývá novému majiteli ze zákona 168/1999 Sb. povinnost vozidlo pojistit, uzavřít smlouvu o takzvaném povinném ručení. Proto v našem autobazaru máte možnost si sjednat toto povinné ručení (pojištění z odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla) ihned při nákupu Vašeho nového vozu. Poté již tedy můžete ihned opustit brány našeho autobazaru a uhánět spokojeně a v klidu třeba na rodinný výlet či pracovní schůzku.

Můžete si vybrat pojištění u některé z následujících pojišťoven:

Co se stane s mým nastřádaným BONUSem, který mám u současné pojišťovny? Když nyní budu uzavírat novou smlouvu?

Svůj dosavadní bonus si převedete na nový vůz ! Neztrácíte tak žádnou výhodu koupí nového vozu či uzavřením nové smlouvy o havarijním pojištění.

Havarijní pojištění automobilů při financované částce nad 150 000 Kč

Pokud si kupujete nový či ojetý vůz na leasing nebo formou úvěru, kdy je financovaná (půjčovaná či splácená) částka vyšší jak 150 000 Kč, je nutné mimo povinného ručení, uzavřít také ještě smlouvu o havarijním pojištění.

I havarijní pojištění je možné uzavřít v našem autobazaru dle nabídky výše uvedených pojišťoven. Splátky za pojistné je možné rozložit do leasingových splátek.

Škoda, Peugeot, Citroen, Renault, Seat, Volkswagen, BMW, Rover, Hyundai, Daewoo, Fiat a další na www.autobazar-lomnice.cz, www.autolomnice.cz