Autobazar Lomnice 

Kde najdete Autobazar Milana Dolenského - Autobazar Lomnice nad Popelkou:

Autobazar Lomnice nad Popelkou se nachází od počátku roku 1997 na ulici 5. května v Lomnici nad Popelkou1, kousek od benzínové čerpací stanice, kde na ploše 1300 metrů čtverečních pro Vás nabízíme více jak 70 vozidel k okamžitému odběru. Abyste k nám trefili, máme pro Vás připravené mapky, ať nemusíte bloudit.


Jak se k nám dostanete? Máme pro Vás jednoduché mapky:

mapa čR - kudy do Autobazaru Lomnice. mapa města Lomnice nad Popelkou - kudy do Autobazaru Lomnice.mapa detail Lomnice nad Popelkou - kudy do Autobazaru Lomnice.mapa detail Lomnice nad Popelkou - kudy do Autobazaru Lomnice.

mapy byly získány z portálu www.mapy.cz
  • Poloha GPS - Loc: 50°32'17.68"N,15°21'58.71"E

V případě, že nás nebudete moci z nějakého důvodu najít využijte naše Kontakty

Naše filozofie - spokojený zákazník, který se rád vrací

Při prodeji ojetého bazarového automobilu se soustředíme hlavně na to, aby zákazník od nás odjížděl co nejvíce spokojený a vracel se k nám znovu a rád, pro auta svých známých, rodiny, kamarádů. Proto se například snažíme o možnost největšího počtu leasingových firem: Nyní je to Santander Consumer Finance, a.s., Essox s.r.o., Vltavín leas, a.s., Cetelem ČR a.s.,. To samé platí i v případě nabídky zákonného povinného ručení a havarijního připojištění. Tato pojištění nyní nabízíme od společností .... Naši zákazníci mají možnost "lustrace" vozidel u společností Cardetect a Cebia, jejichž jsme partneři.

Škoda, Peugeot, Citroen, Renault, Seat, Volkswagen, BMW, Rover, Hyundai, Daewoo, Fiat a další na www.autobazar-lomnice.cz, www.autolomnice.cz